Koncert promujący nową płytę zespołu Dobre Ludzie „Dalej”. Ambicją zespołu jest łączenie poetyckich tekstów z nieoczywistymi formami muzycznymi. W muzyce grupy znaleźć można m.in. elementy rocka, bluesa, jazzu, gospel czy folka. Wszystkie teksty napisał muzykujący poeta i dziennikarz – Szymon Babuchowski, który jest także wokalistą Dobrych Ludzi. „Dalej” to rozpisana na piosenki poruszająca opowieść o sile miłości, która wszystko przetrzyma i nigdy nie ustaje.
Gościem specjalnym koncertu będzie chór Gospel Sound, który zaśpiewał w dwóch utworach z płyty „Dalej”. Podczas koncertu wystąpi on także z własnym materiałem.
Dobre Ludzie wystąpią w składzie:
Szymon Babuchowski – śpiew
Jacek Raciborski – gitara basowa, mandolina
Paweł Węgier – gitara akustyczna
Anna Leszczyńska-Rożek – skrzypce
Paulina Kuzynin – instrumenty klawiszowe, chórki
Jakub Kuzynin – perkusja, instrumenty perkusyjne
Patryk Filipowicz – gitara elektryczna (gościnnie)
Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach MDK Bogucice (ul. Markiefki 44a) i MDK Zawodzie (ul. Marcinkowskiego 13a) od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.