Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie znanego katowickiego chóru GOSPEL SOUND, organizowanym w ramach projektu „Muzyczny Świat na Zawodziu – koncerty w Ogrodzie MDK „Bogucice – Zawodzie”.

GOSPEL SOUND to dwudziestoosobowy chór chrześcijański z Katowic działający pod kierownictwem i dyrygenturą Jolanty Mitko. Jak sami o sobie piszą: czują powołanie, by poruszać serca muzyką gospel i w ten sposób wielbić Boga. Istnieją od 2011 roku, a od 2015 tworzą również Stowarzyszenie Gospel Bez Granic. Zgromadzili w swoim repertuarze utwory stanowiące korzenie gatunku gospel i negro spirituals, w tym utwory a cappella oraz współczesne utwory gospel wykonywane w języku polskim i angielskim. Od 2018 roku stworzyli 11 autorskich utworów do tekstów członków chóru z muzyką współpracujących z nimi kompozytorów i instrumentalistów. Intensywnie pracują nad wydaniem pierwszej płyty z własną muzyką.
Więcej informacji o chórze Gospel Sound znajdziecie tutaj: http://gospelsound.pl/

Termin: 31 maja 2019 r., godz. 19:00
Miejsce: Ogród działu „Zawodzie”, Katowice, ul. Marcinkowskiego 13A (w przypadku złej pogody koncert odbędzie się w sali widowiskowej MDK).

WSTĘP WOLNY!
Wydarzenie finansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego w Katowicach.