W ramach współpracy z MIASTEM KATOWICE stowarzyszenie Dogma prowadzi darmowe porady prawne.

Informujemy, iż punkty nieodpłatnych porad prawnych, nieodpłatnych porad obywatelskich i mediacji prowadzone w Katowicach przez prawników, doradców obywatelskich i mediatorów Stowarzyszenia DOGMA działają w TRYBIE ZDALNYM. Pomoc można uzyskać w formie zdalnej. O przywróceniu możliwości udzielania porad stacjonarnie, będziemy Państwa informować na bieżąco.

Pod linkiem
http://dogma.org.pl/lokalizacje/katowice/
znajdują się wszystkie informacje nt. świadczenia usług z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej na terenie KATOWIC oraz materiały edukacyjne tj. poradniki prawne oraz filmy w formie wykładów i poradników.

Harmonogram pracy wszystkich punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego dostępny jest na stronie Miasta Katowice.

Jednocześnie przypominamy, iż prowadzimy infolinię (79 88 69 599), na której można uzyskać informacje na temat warunków i zasad korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej, poradnictwa obywatelskiego, mediacji.

Zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na fb https://www.facebook.com/stowarzyszeniedogma  oraz strony internetowej http://dogma.org.pl/