1 sierpnia w Dziale Zawodzie rusza Akcja LATO W MIEŚCIE 2022 okraszona podtytułem „Widzę Świat Kolorowo”!   


Drodzy rodzice zapisanych na akcję lato dzieci prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, a następnie podpisanie go wraz z załącznikami i dostarczenie do Działu Zawodzie. Zachęcamy zrobić to do 29.07.2022.

Wszystkie dzieci, które nie zdążyły się zapisać, zapraszamy serdecznie do Ogrodu MDK 22 sierpnia na Wielki finał Akcji Lato, więcej informacji poniżej! 

A w słoneczne sierpniowe dni, w każdy poniedziałek, środę i piątek zapisane dzieci zapraszamy do naszego ogrodu i na kolorowe sale MDKu!   
Oprócz różnorodnych zajęć plastycznych (dotpainting, rzucanie farbami, elementy historii sztuki) filmowych i teatralnych proponujemy naszym podopiecznym między innymi warsztaty w Teatrze Ateneum, gry i wycieczki terenowe oraz warsztaty wraz z prelekcją w Kinie Kosmos!

Wszystkie warsztaty i wyjścia w ramach akcji są darmowe, wyłączając warsztaty filmowe i prelekcje w Kinie Kosmos, która planowana jest na 17.08.2022. Bilet wstępu dla dziecka kosztuje 15zł.

A na finał akcji lato prawdziwa heca! 22 sierpnia o godz. 10:00 odwiedzą nas artyści sztuki kuglarskiej! Będą clowny, wielkie bańki mydlane i bicykl! Dodatkowo artyści przygotowali interaktywny spektakl komediowy dla dzieci i dorosłych!           
Na to wydarzenie zapraszamy wszystkie dzieci! Nie obowiązują zapisy, a wstęp jest wolny!

Link do regulaminu <KLIK>
Oświadczenie dla rodziców <KLIK>