NOWE HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ TAKŻE U NAS! RUSZYŁY ZAPISY!

Mamy ogromną przyjemność dołączyć do tego wspaniałego projektu i i zacząć wspólną przygodę już od nadchodzącego roku szkolnego 21/22!

Informujemy, że zapisy na pokazy dla szkół i przedszkoli już się rozpoczęły także nie zwlekajcie, bo ilość miejsc jest ograniczona!

http://panel.nhef.pl/zgloszenie/ – klikając, przeniesiecie się do formularza zgłoszeniowego, który jest wystarczający, by zapisać waszą grupę na wybrany cykl filmowy. Zapisy potrwają do 5 października lub do wyczerpania miejsc!

Wierzymy, że seans filmowy to wspaniała okazja do zdobywania wiedzy i dzielenia się doświadczeniami, a rozmowy o kinie rozwijają kompetencje społeczne i emocjonalne, które są dla uczniów bezcenne.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to filmy dostosowane do wszystkich poziomów edukacji: przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
To cykle tematyczne oparte na wyjątkowych filmach, dopełnionych o prelekcje, omówienia i propozycje warsztatów plastycznych, karty pracy, scenariusze lekcji oraz analizy psychologiczne.

W dziale Bogucice będziemy realizować cykl dla przedszkoli, klas 1-3 oraz szkół ponadpodstawowych, a w dziale Zawodzie będą to pokazy dla przedszkolaków i szkół ponadpodstawowych.

Gorąco zachęcamy szkoły i przedszkola do zapisów, pierwsze zgłoszenia już do nas dotarły więc tym bardziej nie możemy doczekać się naszych wspaniałych spotkań już od października.

W razie wszelkich pytań służymy pomocą 🙂