„Dobra Scena” jest próbą artystycznego i społecznego dialogu, zwracającego uwagę na uzależnienia grożące młodemu pokoleniu. Organizator – Stowarzyszenie Teatralne POKO – ma nadzieję zainteresować tym dialogiem młodzież dzięki postaci Muńka Staszczyka – znanego artysty, lecz przede wszystkim człowieka, który osobiście doświadczył destrukcyjnych pokus i zagrożeń, ale udało mu się od nich uwolnić i nadać swemu życiu głębszy sens, a także, poprzez sztukę, wskazywać Dobrą Drogę innym.

Projekt składa się z dwóch etapów:
1. Spotkanie z Muńkiem Staszczykiem, wieloletnim leaderem zespołu T-Love. Artysta nigdy nie stronił od rozrywkowej strony życia, ale od kilku lat zmienił swoje nastawienie i widzi wyraźnie zagrożenia płynące z poszukiwania tylko łatwych rozwiązań. Aktualnie swoją twórczość kieruje w stronę refleksji i pytań o sens istnienia człowieka, wykorzystuje sztukę nie tylko do rozrywki i buntu, lecz także znajdowania odpowiedzi na najważniejsze pytania. Twórca będzie zachęcał młodych (nie tylko wiekiem) do samorealizowania się w sztuce i innych prawdziwych pasjach.
Spotkanie planujemy w kościele NSPJ w Katowicach Koszutce, ul. Misjonarzy Oblatów 12
2. Koncert Muńka Staszczyka z formacją „Muniek i Przyjaciele”, który odbędzie się w w naszym MDK „Bogucice-Zawodzie”, Dziale Zawodzie na ul. Marcinkowskiego 13a.

WEJŚCIÓWKI NA KONCERT JUŻ TYLKO ZE ZWROTÓW.