„Dobra Scena” to próba artystycznego i społecznego dialogu, zwracającego uwagę na uzależnienia grożące młodemu pokoleniu. Organizator – Stowarzyszenie Teatralne POKO – chciał zainteresować tym dialogiem młodzież dzięki postaci Muńka Staszczyka – znanego artysty, lecz przede wszystkim człowieka, który osobiście doświadczył destrukcyjnych pokus i zagrożeń, ale udało mu się od nich uwolnić i nadać swemu życiu głębszy sens, a także, poprzez sztukę, wskazywać Dobrą Drogę innym. W dniu 11 października odbyły się dwa wyjątkowe wydarzenia:
1. Spotkanie z Muńkiem Staszczykiem, wieloletnim leaderem zespołu T-Love, które odbyło się o godz. 16:00 w kościele Misjonarzy Oblatów na Koszutce. Artysta nigdy nie stronił od rozrywkowej strony życia, ale od kilku lat zmienił swoje nastawienie i widzi wyraźnie zagrożenia płynące z poszukiwania tylko łatwych rozwiązań. Aktualnie swoją twórczość kieruje w stronę refleksji i pytań o sens istnienia człowieka, wykorzystuje sztukę nie tylko do rozrywki i buntu, lecz także znajdowania odpowiedzi na najważniejsze pytania. Twórca  zachęcał młodych (nie tylko wiekiem) do samorealizowania się w sztuce i innych prawdziwych pasjach.
2. Koncert Muńka Staszczyka z formacją „Muniek i Przyjaciele”, który odbył się  w Dziale „Zawodzie” MDK „Bogucice-Zawodzie” na ul. Marcinkowskiego 13a.

Dziękujemy artystom oraz publiczności za fantastyczne spotkania.