13 sierpnia, godz. 19:00

Dział „Zawodzie”
ul. Marcinkowskiego 13a

wstęp bezpłatny, obowiazują zapisy (tel. 32 255 32 44)

Zespół BiFF istnieje od 2006 roku. W jego skład wchodzą byli członkowie legendarnego Pogodno.

W 2009 roku wydał debiutancką płytę „Ano”, która zdobyła dwa Fryderyki (debiut roku i teledysk), i miała siedem nominacji do tej nagrody, nominowana była również do Gwarancji Kultury TVP Kultura.

W 2013 roku ukazała się druga płyta zespołu „Attenzione Bambino”. Płyta wyszła dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury i Muzeum Powstania Warszawskiego.

31 sierpnia 2018 odbyła się premiera trzeciej płyty BiFF „Legendy”.

Zespół zagrał na najważniejszych polskich festiwalach (Heineken Opener, OFF Festival, KFFP w Opolu). Ania Brachaczek udziela się też w zespole SIQ, projekcie Panny Wyklęte i znana jest ze współpracy z Acid Drinkers, Muńkiem Staszczykiem, Zbigniewem Hołdysem, Markiem Jackowskim i zespołem Mitch & Mitch.

Tym razem BiFF wystąpi jako super duet Brachaczek i Fochmann. Gwarantujemy 100% dobrej zabawy!

Działanie w ramach realizacji projektu „Centra Społecznościowe
w Śródmieściu i Zawodziu”.

Biorąc udział w wydarzeniu uczestnik/uczestniczka w pełni akceptuje
i zobowiązuje się do obligatoryjnego przestrzegania Regulaminu Bezpieczeństwa Higieniczno – Sanitarnegow okresie zwalczania epidemii COVID-19 dla MDK „Bogucice – Zawodzie” w Katowicach.

Regulamin dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt oraz w siedzibie MDK.