Zapraszamy na wieczór teatralny do działu Zawodzie!

20 listopada zapraszamy na kolejny spektakl z cyklu „Niedziela w Teatrze”! Tym razem w komedii improwizowanej wystąpi dla Państwa grupa „Bez Puenty Impro”

ale cóż to jest ta komedia improwizowana?
Spektakle improwizowane są absolutnie zawsze komediowe. Co lepsze widownia ma często wpływ na obraz spektaklu dając aktorom inspirację. Aktorzy budują spektakl z niczego tworząc ciekawą, dosłownie jednorazową historię, która nigdy więcej się nie powtórzy, dlatego każdy spektakl ma swój indywidualny charakter. Jest zabawnie, często abstrakcyjnie i po prostu ciekawie.

ale zaraz, zaraz kto to jest to BEZ PUENTY IMPRO??
Bez Puenty Impro to grupa zawodowych artystów: aktorów, muzyków i wokalistów, którzy wspólnymi siłami tworzą spektakle improwizowane.
Każdy z nich jest inny i każdy z nich wnosi do spektaklu coś oryginalnego. Swoje doświadczenia z desek teatralnych na terenie całego kraju z przyjemnością przelewają na deski teatru improwizowanego.

Bilety w sprzedaży od 26.10!
w cenie 25zł do nabycia w kasach MDK (Zawodzie oraz Bogucice) dodatkowo zniżka dla seniorów +60 z Katowicką Kartą Mieszkańca – 50% zniżki,
Opłatę za bilet można również dokonać przelewem, a bilety odebrać w dniu spektaklu:
rachunek bankowy: ING: 08 1050 1214 1000 0007 0001 4335
Przelew powinien zawierać w tytule: imię i nazwisko osoby, nazwę spektaklu i jego datę (Spektakl grupy „Bez Puenty” 20.11.22) Dział Zawodzie