Chcesz przenieść się do świata gdzie nie ma krytyki? Gdzie KAŻDY pomysł jest na wagę złota?

Przyjdź na warsztaty z improwizacji i poczuj luz!

Zapraszamy na warsztaty teatralne, podczas których poznamy sztukę improwizacji. Zagramy w gry improwizowane, nauczymy się współpracować z partnerem na scenie oraz popracujemy nad pewnością siebie.

  • Kiedy? 12 i 26 listopada.
  • W jakich godzinach? 12:00 – 14:00
  • Dla kogo? Młodzież w wieku 12-18 lat

Prowadzące:
Gabriela Lachendro – Absolwentka Diecezjalnej Szkoły Organistowskiej Szkoły Muzycznej II st. na wydziale wokalnym oraz SzkołyAktorskiej Teatru Śląskiego w Katowicach. Występowała na scenie od najmłodszych lat w grupie tanecznej „Gest” oraz w amatorskim Czechowickim Teatrze Muzycznym „Movimento”. Aktorka, animatorka i instruktorka. Prowadzi warsztaty taneczne, wokalne oraz aktorskie dla dzieci i młodzieży. Prowadziła warsztaty aktorskie podczas realizacji projektu „Lato w teatrze” w MDK „Bogucice-Zawodzie”.

Paulina Zdancewicz – Absolwentka POSM II st. Im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie fletu poprzecznego oraz absolwentka Szkoły Aktorskiej przy Teatrze Śląskim. Aktorka, animatorka i instruktorka teatralna. Aktualnie prowadzi zajęcia musicalowe i teatralno-filmowe w MDK „Bogucice-Zawodzie”. Prowadziła również zajęcia teatralne w ramach „Lata w teatrze”.