ZAPRASZAMY NA KONCERT LUCY BROWN QUARTET

12.02.2023| godz. 18:00 | sala widowiskowa w dziale Zawodzie – ul. Marcinkowskiego 13a Katowice

Lucy Brown – skrzypce, kompozycja
Hania Derej – fortepian
Kuba Mentel – gitara basowa
Kuba Długoborski – perkusja

Lucy Brown Quartet – to zespół oscylujący w okolicach muzyki jazzowej, improwizowanej, ilustracyjnej. Grupa wykonuje kompozycje liderki, która w swojej twórczości kieruje się otwartością, szczerością, wdzięcznością, minimalizmem i spokojem.

Jej utwory działają na wyobraźnię, obrazują głębokie emocje, ale i zostawiają przestrzeń na oddech i osobistą refleksję słuchacza.
W muzyce zespołu można wysłyszeć inspiracje takimi artystami jak: norweski trębacz Mathias Eick, polski skrzypek Adam Bałdych, pianista Leszek Możdżer, czy zespół Kroke poruszający się w gatunku muzyki świata.

Członkowie Lucy Brown Quartet to w większości studenci Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Współtworzą oni również inne projekty, udzielając się na szeroko pojętej scenie muzyki rozrywkowej jak i muzyki klasycznej.

Bilety w sprzedaży od 20 stycznia w cenie 30zł do nabycia w kasach MDK (Zawodzie oraz Bogucice) Obowiązują również bilety ulgowe dla seniorów w wieku powyżej 60 lat, w cenie 12.50 zł, dla posiadaczy KKM.

Opłatę za bilet można również dokonać przelewem, a bilety odebrać w dniu koncertu:
rachunek bankowy ING: 08 1050 1214 1000 0007 0001 4335
Przelew powinien zawierać w tytule: imię i nazwisko osoby, nazwę wydarzenia i jego datę (Koncert Lucy Brown, 12.02.2023) i dopisek – Dział Zawodzie.

Możliwość opłaty przelewem dotyczy tylko biletów bez zniżki.

Zachęcamy do obejrzenia materiałów promocyjnych i do zobaczenia na Zawodziu:
FB: https://www.facebook.com/lucybrownmusic/
IG: https://www.instagram.com/lucy_brown_music/?hl=en

Zapraszamy serdecznie!