Drodzy rodzice i opiekunowie!
Chcemy przedstawić Wam zajęcia muzyczne prowadzone według teorii E.E. Gordona (pot. Gordonki)!

W trakcie zajęć wejdziemy w świat muzyki razem z naszymi maluszkami, weźmiemy udział w różnorodnych zabawach opartych na śpiewie. Podczas proponowania rozmaitych melodii i rytmiczanek będziemy korzystać z akcesoriów (pacynki, chustki, piłeczki), które z pewnością rozbudzą ciekawość małych i dużych. Zajęcia mają za zadanie wesprzeć naturalne zdolności muzyczne dzieci (m.in. poczucie, rytmu i tonalności, czy improwizację) jednocześnie uwzględniając różną gotowość i reakcje na muzyczne aktywności. Dlatego też podczas Gordonków niewielką ilość słów zastępuje maksymalna ilość muzyki!

W drugiej części zajęć mamy przygotowaną torbę z sensorycznymi i interesującymi zabawkami – będzie to czas, w którym dzieci mogą się zająć sobą, a rodzice/opiekunowie dowiedzieć się czegoś od nas lub porozmawiać na własne, rodzicielskie tematy.

Serdecznie zapraszamy do tej magicznej, muzycznej podróży! Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w biurze działu Zawodzie, telefonicznie oraz poprzez messenger.

Jeśli masz szczególne potrzeby (np. potrzebujesz tłumacza PJM, korzystasz z pętli indukcyjnej i in.), poinformuj nas przy zapisach.Warsztaty finansowane z projektu Kultura Bez Barier „Zmysłowe Przestrzenie Kultury”

Najbliższe warsztaty odbywają się:
8 marca o godzinie 17:30
29 marca o godzienie 17:30 (zapisy od 9 marca)

Warsztaty są darmowe.