Jaki powinien być majowy relaks? Najlepiej, by działał na wszystkie zmysły! Podczas SENSOwnego Weekendu odpocznie twoje ciało i umysł, a ty oddasz się rozwijającym i uspokajającym, sensorycznym aktywnościom.

Nasz Weekend zacznie się już piątkowym popołudniem, warsztatami florystycznymi, które zachwycą nas wonnymi kwiatami. Później odbędziemy wyprawę do naszych wnętrz i nauczymy się koncentrować na pięknie otaczającego nas świata, podczas warsztatów mindfulness. 

PIĄTEK – 19.05.2023
16:30 Mindfulness
17:00 Warsztaty Florystyczne

W sobotę czeka nas pasmo rękodzielnicze. Rano stworzymy wiosenny kubek, w czasie warsztatów ceramicznych. W południe będziemy mogli wykonać dzieło techniką linorytu, które ozdobimy własnoręcznie wykonaną kaligrafią. Popołudniu przygotujemy piękną ścienną ozdobę, jaką jest makrama, odpoczywając w czasie fantazyjnego zaplatania węzłów.

SOBOTA – 20.05.2023
10:00 Warsztaty ceramiczne
12:00 Warsztaty linorytnicze i kaligrafia
15:00 Warsztaty robienia makramy

ℹ️ Potrzebujesz informacji? Asysty? Tłumacza PJM? Masz inne, szczególne potrzeby? Daj nam znać przy zapisach!

Wstęp na wszystkie warsztaty jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Zapraszamy do zapisów osobistych w biurze działu Zawodzie, telefonicznych pod numerem (32) 255 32 44 lub przez Messengera. Liczba miejsc ograniczona.