W Miejskim Domu Kultury „Bogucice-Zawodzie” Dzień Dziecka zaczynamy w tym roku już wcześniej.

Zapraszamy do Działu Zawodzie na spektakl teatralny dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat pt. „Na tropie zaginionej opowieści” w wykonaniu Teatru TRIP w dniu 17.05.2023 o godz. 10:00.

Wstęp 15,00 zł / os.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy: telefoniczne, przez Messengera lub osobiście w biurze Działu Zawodzie.

„Na tropie zaginionej opowieści” to przedstawienie interaktywne. W Narodowej Bibliotece Bajkowej co roku odbywa się remanent. Trzy wesołe Mole Książkowe zapisują, odpisują, liczą, przeglądają i sprawdzają stan wszystkich książek. Podczas kolejnego, codziennego dnia w pracy, Mole odbierają tajemniczy anonimowy telefon. W nocy z półek spadają wszystkie książki, a Wersik skarży się na strasznie dziwaczne koszmary. Efektem tych tajemniczych wydarzeń jest zniknięcie pewnej bardzo starej i cennej książki. Dzielna Zakładka postanawia wszcząć śledztwo i ruszyć tropem poszlak. Zanim jednak Molom Książkowym uda się rozwikłać zagadkę, będą musiały stawić czoła niecodziennym wydarzeniom i niezwykłym postaciom. Oprócz wartości artystycznych pobudzających oraz kształtujących wrażliwość młodego człowieka, spektakl ten propaguje polską literaturę piękną dla dzieci.