Sekcje
Tutaj znajdziesz informacje, jakie zajęcia sekcyjne odbywają się w MDK.
Plan zajęć
Sprawdź tygodniowy plan zajęć w naszym MDK
- 16:30
Zajęcia wokalne
instruktor:
Ewelina Sławska
- 15:15
Kreatywny Angielski dla maluchów
instruktor:
Alicja Christ
- 16:05
BOGUCICE Angielski dla starszych przedszkolaków
instruktor:
Alicja Christ
- 16:15
BOGUCICE Taniec towarzyski dla dzieci – początkujący
instruktor:
Rafał Chmiela
- 16:30
BOGUCICE Baby Dance
instruktor:
Klaudia Marcinkiewicz
- 17:10
BOGUCICE Angielski dla dzieci starszych
instruktor:
Alicja Christ
- 17:15
BOGUCICE Taniec towarzyski dla dzieci – grupa turniejowa
instruktor:
Rafał Chmiela
- 17:45
BOGUCICE Język hiszpański podstawowy
instruktor:
Camilo Aponte
- 16:00
BOGUCICE Grupa Teatralna Flash
instruktor:
Paulina Zdancewicz
- 16:00
BOGUCICE Instrumenty dęte – nauka indywidualna
instruktor:
Damian Łebek
- 16:30
BOGUCICE Baza Sztuki
instruktor:
Dagmara Cieślak
- 17:00
BOGUCICE Nauka gry na pianinie
instruktor:
Karolina Borkowska
- 17:30
BOGUCICE Warsztaty Musicalowe Maskarada
instruktor:
Paulina Zdancewicz
- 16:15
BOGUCICE Taniec towarzyski dla dzieci – początkujący
instruktor:
Rafał Chmiela
- 17:15
BOGUCICE Taniec towarzyski dla dzieci – grupa turniejowa
instruktor:
Rafał Chmiela
- 20:30
BOGUCICE Taniec użytkowy dla dorosłych
instruktor:
Rafał Chmiela
- 18:00
BOGUCICE Hiszpański gr. zaawansowana
instruktor:
Camilo Aponte Lara
- 17:45
BOGUCICE Język hiszpański podstawowy
instruktor:
Camilo Aponte
- 17:00
BOGUCICE Ceramika dla młodzieży i dorosłych
instruktor:
Sara Siudziak
- 17:00
BOGUCICE Ceramika dla starszych dzieci
instruktor:
Sara Siudziak
- 17:30
BOGUCICE Orkiestra Dęta Katowice
instruktor:
Damian Łebek
- 17:45
BOGUCICE Język hiszpański – kurs od podstaw
instruktor:
Camilo Aponte Lara
- 16:00
BOGUCICE Taniec nowoczesny dla dzieci
instruktor:
Roksana Delmaczyńska
- 17:00
BOGUCICE Balecik dla małych dzieci
instruktor:
Roksana Delmaczyńska
- 17:00
BOGUCICE Nauka gry na pianinie
instruktor:
Karolina Borkowska
- 18:30
BOGUCICE Shinkendo
instruktor:
Adam Dyksy, Łukasz Domurat
- 12:15
BOGUCICE Język hiszpański – przygotowanie do egzaminu DELE B2
instruktor:
Camilo Aponte Lara
- 10:30
BOGUCICE Język hiszpański – grupa średniozaawansowana
instruktor:
Camilo Aponte Lara
- 8:30
BOGUCICE Grupowa nauka gry na gitarze
instruktor:
Adam Bul
- 9:00
BOGUCICE Indywidualna nauka gry na gitarze
instruktor:
Adam Bul
- 17:00
BOGUCICE Nauka gry na pianinie
instruktor:
Karolina Borkowska
- 14:00-18:00
Indywidualna nauka gry na akordeonie, pianinie i keyboardzie
instruktor:
Stanisław Wodnicki
- 16:00-18:00
Uwaga! Sztuka
instruktor:
Karolina Biesiadecka – Słysz
- 19:00-20:00
Aerobik
instruktor:
Ewa Maczuga – Szczerbowska
- 10:00-11:00
Aktywny Senior
instruktor:
Magdalena Pietnoczka
- 11:00-13:00
Klub Seniora Zakątek
instruktor:
- 15:30-20:00
Zespół Akordeonistów – Katowice Kleofas
instruktor:
Stanisław Wodnicki
- 16:00-18:00
Grupa OKB – taniec z ogniem
instruktor:
- 16:15-18:00
Angielski z bajką
instruktor:
Monika Fronczek
- 17:00-19:00
Akademia Elfów
instruktor:
Patryk Stryjewski
- 17:00 - 17:45
Wczesna nauka czytania
instruktor:
Natalia Janik
- 18:05-19:05
Angielski dla dzieci 6-8 lat
instruktor:
Monika Fronczek
- 18:00 - 20:00
Szycie dla dorosłych
instruktor:
Karolina Biesiadecka – Słysz
- 19:10-20:10
Taniec użytkowy dla dorosłych
instruktor:
Rafał Chmiela
- 20:15-21:30
Taniec towarzyski dla zaawansowanych
instruktor:
Rafał Chmiela
- 11:30 - 13:00
Zawodziański Klub Mam
instruktor:
- 11:00-13:00
Grupa Malarska Zawodzie
instruktor:
Aldona Adamska – Dziuba
- 12:30-15:00
Śląski Ludowy Zespół Śpiewaczy – Zawodzianki
instruktor:
Stanisław Wodnicki
- 15:30-16:15
Taniec nowoczesny dla dzieci
instruktor:
Roksana Delmaczyńska
- 16:00-19:00
Szyjemy i już! – szycie na maszynie dla dzieci i młodzieży
instruktor:
Karolina Biesiadecka – Słysz
- 16:30-17:15
Balecik
instruktor:
Roksana Delmaczyńska
- 17:00-20:00
Caissa – sekcja szachowa
instruktor:
Wiesław Latka
- 17:30-18:30
Modern Jazz
instruktor:
Roksana Delmaczyńska
- 19:00-20:00
Aerobik
instruktor:
Ewa Maczuga – Szczerbowska
- 9:00-14:00
Brydż
instruktor:
Marian Relich
- 15:00-21:00
Indywidualna nauka wokalu
instruktor:
Monika Lewandowska
- 17:00-21:00
Grupa Teatralna “Kolektyw Gałgany”
instruktor:
Joanna Skalińska
- 19:00-20:00
Gimnastyka
instruktor:
Ewa Maczuga – Szczerbowska
- 16:00-17:00
Angielski dla dzieci 8+
instruktor:
Monika Fronczek
- 16:30-17:15
Taniec nowoczesny dla dzieci
instruktor:
Karolina Rutkowska
- 17:00-18:00
Angielski – egzamin ósmoklasisty
instruktor:
Monika Fronczek
- 17:30-19:30
Hip-hop
instruktor:
Karolina Rutkowska
Uwaga zmiana!
Aktualnie brak zmian w planie zajęć.